Firmamiz 1972 yilinda RAHMETLI MEHMET ÇOBAN Tarafından Bayrampaşa da Kum elekleri dokuma tezgâhları ile işe başlamıştır. Değişen teknolojik ve ekonomik şartlar doğrultusunda ürün yelpazesine helezon kafes tellerini , panel çit sistemlerini , paslanmaz elek tellerine dahil ederek sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu duyar. Kurulduğu günden itibaren kafes tel çit konusunda üretim yapan şirketimiz

Kafes Tel örgü, Dikenli Tel, Panel Çit, Yüksek Güvenlik çitleri, Betonarme Direk ve Uygulamaları, Jiletli Tel, Spiral Dikenli Tel, Çelik Çit, Çim çit  krom nikel elek telleri, Filtre telleri, Punta kaynaklı Hasır teller, Puntalı kafes telleri, krom teller, Personel ve Giriş Kapıları, Raylı Kapı Sistemleri ve bu ürünlerle ilgili aksesuarların üretim, satış ve montaj işini yapmaktadır.

Yerinde ölçüm ve projelendirme, ihtiyaca uygun çözüm sunma, amaca uygun ürünlerin fabrikamızda üretimi, konusunda uzman ekip ile montajın yapılması, montaj sonrası ürün ve uygulamaların kontrol ve takibi ile kalitenin devamlılığının sağlanması, üretimi yapılan ürünlerin testlere tabi tutularak belirli bir standardın yakalanması vermiş olduğumuz hizmetler kapsamındadır.

MKC TEL ÇİT, gelişmekte olan sanayi sektöründe istihdam ve ülke ekonomisini artırma bilinciyle kalitesinden ödün vermeden üretim kapasitesini ve istihdamını arttırmıştır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mkç Tel Örgü, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.